O nas

AMPOZ Ł.Biedermann W.Błasiak S.J. jest firmą, Biuro Ampozktóra funkcjonuje od października 2007 roku, jednak doświadczenie i profesjonalizm ludzi, którzy ją stworzyli zdobyty w ciągu wielu lat pracy, gwarantuje zadowolenie każdego klienta. 

Ampoz wywodzi się z firmy Ampol Serwis sp. z o.o., w której do września 2007 funkcjonował dział chłodnictwa i klimatyzacji, a który to na wskutek reorganizacji został przekształcony w niezależną organizację.

 

Nasi klienci to:

Instalatorzy

Dla firm montażowych i instalacyjnych skierowana jest specjalna oferta dotycząca specjalistycznych produktów stosowanych w chłodnictwie tj. zawory dekompresyjne, listwy wykańczające, "Alarm człowiek w komorze", środki chemiczne, części do drzwi chłodniczych systemu FERMOD, drzwi chłodnicze, kurtyny paskowe, zawiesia i podstawy do montażu klimatyzatorów itp.

Idea tej oferty opiera się przede wszystkim na dostępności produktów bezpośrednio z magazynu. Specjalnym udogodnieniem jest możliwość zakupów on-line.


Użytkownicy komór chłodniczy i mroźniczych oraz układów z urządzeniami chłodniczymi.

Oferta skierowana jest do klientów końcowych, którym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie chłodnictwa: począwszy od koncepcji, projektu, poprzez dobór odpowiednich urządzeń i materiałów w zależności od potrzeb klienta, a skończywszy na wykonawstwie "pod klucz". 

W swoich realizacjach wykorzystujemy materiały i urządzenia sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak Bitzer, Copeland, Küba, Güntner, Danfoss, itd.

Oferujemy także rozwiązanie dotyczące małej i średniej klimatyzacji przeznaczonej do budynków mieszkalnych, pomieszczeń biurowych, a także serwerowni.

Logo KFCHFirma Ampoz S.J. od początku założenia jest członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa, którego celem między innymi jest przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji.

 

Szybki kontakt

tel. +48 61 669 83 81

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

62-023 Gądki ul. Poznańska 3

Potrzebujesz pomocy?

A to znasz?